Częstochowa: Transmisje z beatyfikacji

Mieszkańcy Częstochowy będą mogli wziąć udział w niedzielnych uroczystościach beatyfikacyjnych Jana Pawła II, dzięki specjalnym telebimom.

Jeden z telebimów ustawiony będzie na błoniach przed sanktuarium jasnogórskim. Drugi z telebimów będzie w Dolinie Miłosierdzia, przy sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Częstochowie.

Ponadto metropolita częstochowski abp Stanisław Nowak zwrócił się z prośbą do proboszczów i rektorów kościołów o takie zaplanowanie porządku niedzielnych Mszy świętych, „żeby wszyscy mogli wypełnić ten święty obowiązek i zarazem przeżywać beatyfikację”.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.