Nieziemska zabawa!

Koncert jakiego jeszcze nie było.

Z okazji Światowych Dni Młodzieży w Polsce Narodowe Centrum Kultury i Światowe Dni Młodzieży organizują 29 lipca o godzinie 19:00 na Błoniach w Krakowie koncert jakiego jeszcze nie było. Dlaczego? Już sama nazwa koncertu nawiązuje do 1050 rocznicy Chrztu Polski.  Pragniemy zaprezentować młodzieży z całego świata dorobek i kunszt polskich artystów, którzy tworzą i działają z misją, aby głosić Pana Boga.

Zatem tuż po drodze krzyżowej z Papieżem Franciszkiem na wielkiej scenie zostanie zaprezentowane wszystko, co najlepsze w polskiej muzyce chrześcijańskiej: Deus Meus, New Life’m, Full Power Spirit, Tymoteusz, Maleo Reagee Rockers, TU/Mate.O, Play&Pray, Arkadio, ks. Jakub Bartczak, Poldek Twardowski.
To jednak nie będzie zwykły występ tych gwiazd, ale nieziemski koncert pokazujący wszystkie odcienie i style muzyki na chwałę Boga!

Wyobraź sobie tylko energicznych młodych ludzi z całego świata. A wszyscy różni, wszyscy piękni i nikt nie jest samotny! Jesteś wśród nich: czujesz jak serce bije mocniej, skaczesz i szalejesz pod sceną w rytm świetnej muzyki. Całe Błonia zdają się poruszać w rytm serca. Jednego Serca, Jednego Ducha i Jednego Boga – ŻYWY KOŚCIÓŁ!

Niech to będzie prawdziwa przestrzeń Chwały Boga – Strefa Chwały POLSKA 1050!

Więcej na: http://polska1050.pl/

Fb: https://www.facebook.com/events/973186426132468/

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama