Komentarze 1
 • Stanisław_Miłosz
  11.11.2017 23:06
  W wiadomości nie podano, że choinkę odprawiono w podróż już przystrojoną (co można sprawdzić pod podanymi linkami). Tyle, że zamiast bombek, lampek, łańcuchów, cukierków, zabawek i anielskiego włosia ozdobioną ekolgiczą młodzieżówką, która nie wiedzieć skąd się dowiedziała o zamiarze wyrąbania drzewka i w obronie korników poprzypinała do gałęzi. Papież Franciszek ma wielką estymę do ekologii, więc nie można było mu lepszego prezentu sprawić.
  Oby tylko drzewko nie wyschło (przecież świerk, nie jodła) i obleciało z igieł. Do Wigili przecież szmat czasu. Drapak choćby najpiękniej ubrany, to już przecież nie to, nie ten klimat.


  */ Oprócz autora wiadomości, ale to szczegóła.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.