Komentarze 5
 • Zofia
  14.07.2017 09:11
  A polski rząd mówił tak od początku! Żadne odkrycie...
 • ABC ...
  14.07.2017 10:56
  "Watykański sekretarz stanu kard. Pietro Parolin poparł lansowaną przez byłego premiera Włoch Matteo Renziego propozycję rozwiązania kryzysu uchodźców. Lider partii demokratycznej uważa, że potencjalnym kandydatom na emigrantów należy pomóc w ich własnych krajach, aby nie musieli ich opuszczać." Czyżby nareszcie DUCH ŚWIĘTY oświecił włoskich polityków i watykańskich hierarchów? Od początku kryzysu migracyjnego dla "myślących EUROPEJCZYKÓW" było wiadomo, że STARA EUROPA nie jest w stanie przyjąć wszystkich "migrantów"! Bo jeżeli to uczyni to sama będzie potrzebowała pilnie pomocy!
 • RyszardD.
  14.07.2017 13:16
  Ojej (!!!)... byly premier Wloch i sekretarz stanu Watykanu dzisiaj we dwojke odkryli Ameryke! Tak myslacych to caly czas bylo i jest miliony ludzi w Europie. To przede wszystkim lewactwo wierchuszki UE + najbardziej w tym aktywny Franciszek napedzali ta katastrofe. ------ Oczywiscie, pomagac w ich wlasnych krajach, najpierw pogonic lewactwo w Uni i zaczac usuwac islamistow, od kryminalistow, nieudokumentowanych i niepracujacych poczawszy - w trybie natychmiastowym, zeby Europa powrocila do jako takiej normalnosci. ------- Znam dobrze obecny obraz Europy... "obraz nedzy i rozpaczy"!
 • wietrzyk11
  14.07.2017 16:37
  "...potencjalnym kandydatom na emigrantów należy pomóc w ich własnych krajach, aby nie musieli ich opuszczać...". Zaraz, zaraz. Najpierw sprecyzujmy o jakie "potencjalne kraje" i o jaką pomoc konkretnie chodzi. Bo jeśli mieszkaniec Pakistanu zagrozi, że przyjedzie do Europy z 10-osobową rodziną jeśli nie dostanie nowego mieszkania - to trzeba mu je kupić?
  • RyszardD.
   15.07.2017 11:13
   wietrzyk11... co to znaczy zagrozi, ze przyjedzie do Europy, to kto ma w koncu decydowac o przyjezdzie do Europy?... chyba, jak sie bedzie organizowalo pomoc na miejscu to sie skonczy dziki exodus, od czego sa wizy, paszporty i prawo?... gdyby ich bezmyslnie nie przyjmowano to i teraz nie byloby tego bezprawia -------- I o czym Ty mowisz, zeby udzielajac tam pomocy byl jakis obowiazek dawania indywidualnie mieszkania! A misjonarze, chociaz maja bardzo skromne mozliwosci, to jak pracuja?, i jest dobrze? -------- Jesli rejony sa objete dzialaniami wojennymi, to uchodzcom chyba nalezy pomoc w tworzeniu obozow dla uchodzcow, zabezpieczyc w zywnosc, odziez, lekarstwa, jakas ochrone... i co?, to malo? - a na tyle to zorganizowana spolecznosc stac z powodzeniem -------- Tylko nalezaloby cos zrobic z tymi zbrodniarzami, co wywoluja i podsycaja konflikty, ze zbridniarzami, ktorzy masowo produkuja bron i zaopatruja tzw rebeliantow najprzerozniejszych frakcji! -------- A takie bezmyslne mieszanie po swiecie - w obecnym przypadku po Europie, uchodzcow w ogromnej masie rowniez nieuzasadnionych i pomieszanych z kryminalistami i powiazanymi z organizacjami terrorystycznymi jak ISIS - nie tylko nie jest rozwiazaniem, ale rowniez tragedia dla Europy... Tylko najwazniejsze, zeby lewacki swiat, glownie Europa, zechcialy zmienic strategie, a Franciszek najlepiej zeby nie zabieral glosu!
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.