Radio Watykańskie: Rusza elektroniczny biuletyn po polsku

Od 24 listopada codziennie otrzymywać można polski biuletyn z Watykanu. Rozsyłany jest bezpłatnie pocztą elektroniczną do wszystkich, którzy się abonują.

Polska Sekcja Radia Watykańskiego kończy właśnie 69 lat. Kolejna rocznica będzie okrągła. Wchodząc w 70-lecie działalności chcemy ułatwić dostęp do naszych informacji. Nie wszyscy mogą słuchać radia w czasie, gdy nadajemy dziennik. Nie wszystkie wiadomości mieszczą się na antenie. Dotąd teksty publikowaliśmy w internecie. Od dziś można się również wpisać na listę abonentów, by codziennie otrzymywać wiadomości pocztą elektroniczną. Papież i Stolica Apostolska; Kościół na świecie; Kościół w Polsce; Kultura i społeczeństwo – to przykładowe obszary, o których – w miarę możliwości redakcji radiowej – sprawnie i solidnie chcemy informować.

Jak zamówić Biuletyn Radia Watykańskiego? - Przesłać zamówienie na adres s-newsletter.polski@vatiradio.va z adresu e-mail, na który mają być przesyłane biuletyny.
- Odpowiedzieć na prośbę o potwierdzenie zamówienia, która zostanie przesłana. Celem tej prośby jest stwierdzenie, czy zamawiającym jest rzeczywiście posiadacz podanego adresu e-mail.

Więcej informacji na stronie: www.radiovaticana.org/pol/mailing_list.asp

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama