Chrześcijański Tydzień Społeczny na KUL

Rozpoczął się V Chrześcijański Tydzień Społeczny na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Tematem tegorocznej edycji, która potrwa do najbliższej soboty 10 maja, jest pytanie: „Jaki rozwój Polski?”.

Dziekan wydziału nauk społecznych KUL wyjaśnił, że uczestnicy rozmawiać będą m.in. o zapaści demograficznej w Polsce i kryzysie rodziny. „Poprzez wykłady, dyskusje będziemy próbowali zdiagnozować obecną sytuację i próbować skonstruować propozycje dotyczące możliwych strategii rozwoju Polski” – stwierdził ks. dr hab. Stanisław Fel. 

Do dyskusji organizatorzy zaprosili wiele znanych osobistości życia religijnego, politycznego i społecznego oraz naukowców i dziennikarzy.
 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KOŚCIÓŁ

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.