"Egzorcysta" - nowy miesięcznik

W sprzedaży pojawił się „Egzorcysta" – nowy miesięcznik Polskiego Wydawnictwa Encyklopedycznego. Jego pierwszy numer ma 64 strony, a jego nakład wyniósł 15 tysięcy egzemplarzy.

Jak mówią jego twórcy, w czasopiśmie opisane są zagrożenia wynikające z magii i okultyzmu, a także sposoby, jak się przed nimi ustrzec. Celem twórców jest dotarcie do osób, które korzystają m.in. z usług wróżek czy gabinetów ezoterycznych i ostrzeżenie ich przed niebezpieczeństwem.

Redaktorem naczelnym pisma jest Artur Winiarczyk. Do rady Programowej pisma należą: ks. dr hab. Aleksander Posacki - jezuita, demonolog, znawca problematyki okultyzmu i ezoteryzmu, ks. Andrzej Grefkowicz - egzorcysta archidiecezji warszawskiej oraz Grzegorz Górny, publicysta katolicki.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| EGZORCYSTA

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.