Komentarze 2
 • mee...
  06.03.2018 13:10
  Przenica i kakol rosna razem az do zniwa...nie dlatego, ze to pluralizm, akceptacja zla, milosc do grzechu - nie trudno sobie wyobrazic gdyby to czlowiek decydowal, kto dobry, kto zly, ze wzgledu na zlego, ksiecia ciemnosci tego swiata, ktory dobral by sie do przenicy...kakol ma szanse az do zniwa stac sie zbozem. Nie ma nic posredniego miedzy przenica i kakolem...jak ucza was ci co dodaja do Slowa wlasne slowa...za wszystko dziekujemy Ojcu w niebie, do Ojca modlimy sie w samotnosci...a grzechy przed Ojcem nas pala, napawaja rozpacza, ale ciagle czynami, mysla i slowem dazymy do doskonalosci...nie jestesmy osamotnieni, bo Ten, Ktory byl w ciele, Syn - zlego pokonal gdy Zmartwywstal...
 • ja
  06.03.2018 23:08
  Bóg na przebacza raz za wszystkei grzechy! I nie ma w tym żadnych warunków. Pprzebcza, gdy przyjmujemy Jezusa jako Pana i zbawiciela do swojego serca. On potem prowadzi nas do przebaczenia innym, dzięki temu ze nas uzdrawia i czyni wolnymi do wybaczenia. Bóg NIGDY nie dzieli się wybaczenie, które wynika z Jego miłości pod jakimikolwiek warunkami. Jesli stawiasz warunki, to nie robisz z tego z miłości! Bóg nas kocha bezwarunkowo! Niech ten człowiek w końcu przestanie warunkować Bożą miłość dla Jego ludzi! Dobrze jest wybaczać i nalezy to robić, ale z miłości, a nie z warunku, ze inczej Bóg mnie ni eprzebaczy, bo jest wymuszone i nieszczere!!
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.