600 książek Papieża Ratzingera

Z okazji zbliżającej się wizyty Benedykta XVI w Niemczech jego dwaj główni wydawcy postanowili zebrać i zaprezentować wszystkie wydane dotąd książki autorstwa Josepha Ratzingera

Uzbierało się ponad 600 pozycji. Są to zarówno niemieckie oryginały, jak i tłumaczenia na 25 języków, w tym na chiński. Jutro w Castel Gandolfo kolekcja ta zostanie zaprezentowana samemu autorowi. W piątek będzie wystawiona w Watykanie w kolegium przy cmentarzu teutońskim. Następnie zostanie przewieziona do Fryburga w Niemczech, gdzie 24 września będzie ją można oglądać w siedzibie wydawnictwa Herder, które jest głównym wydawcą papieskich książek w języku niemieckim. To również ono we współpracy z wydawnictwem watykańskim (LEV) jest pomysłodawcą i realizatorem ekspozycji.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.