Papieski kalendarz na wakacje i nie tylko

W dniach 27-29 listopada Ojciec Święty odwiedzi Ugandę i Republikę Środkowoafrykańską, a w lipcu zawieszone będą audiencje - czytamy na stronach Prefektury Domu Papieskiego.

W lipcu Franciszek spotka się z wiernymi na modlitwie „Anioł Pański” na placu św. Piotra jedynie w niedziele 19 i 26, bowiem w dniach 5-13 odbywać będzie podróż apostolską do Ekwadoru, Boliwii i Paragwaju. W tym miesiącu nie będzie audiencji ogólnych. 

W sierpniu Ojciec Święty spotka się z wiernymi na modlitwie „Anioł Pański” w niedziele 2, 9, 16, 23 i 30 oraz w Uroczystość Wniebowzięcia NMP, w sobotę 15-go. Środowe audiencje ogólne zaplanowano na 5, 12, 19 i 26-go. Wyjątkowo w sierpniu wierni nie będą potrzebowali kart wstępu, które jak przypomniano, zawsze są bezpłatne.

We wrześniu spotkania na modlitwie „Anioł Pański” zaplanowano w dniach 6 i 13, bowiem w dniach 19 do 28 go Franciszek odwiedzi Kubę i USA. 
Audiencje ogólne odbędą się w środy 2, 9, 16 i 30go. Będą już potrzebne bilety wstępu. 

Ponadto w dniach 27-29 listopada Ojciec Święty odwiedzi Ugandę i Republikę Środkowoafrykańską – podaje Prefektura Domu Papieskiego.

Jeszcze przed wakacjami - w niedzielę i poniedziałek (21-22 czerwca) - papież odwiedza Turyn. 

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama