TV Trwam na multipleksie!

Fundacja Lux Veritatis - nadawca TV Trwam - otrzymała koncesję na nadawanie na multipleksie pierwszym. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, która rozstrzygnęła konkurs w piątek, odrzuciła wniosek jedynej konkurentki TV Trwam - spółki Wieczorna.pl.

TV Trwam rozpocznie nadawanie na multipleksie pierwszym 27 kwietnia 2014 r. Rozstrzygnięty konkurs jest ostatnim na nadawanie bezpłatne i ogólnodostępne w ramach naziemnej telewizji cyfrowej.

Telewizja o. Rydzyka ubiegała się o koncesję na nadawanie na MUX 1 po raz drugi. W pierwszym konkursie KRRiT odrzuciła wniosek Lux Veritatis, twierdząc, że sytuacja finansowa fundacji nie zapewniała powodzenia przedsięwzięcia.

Przeczytaj komentarz A jednak się dało.

«« | « | 1 | » | »»
 • złamana_ręka
  05.07.2013 15:02
  To bardzo dobra wiadomość! Cieszyć się będę dopiero po pierwszej emisji programu TV TRWAM na multipleksie. To prawie rok czekania.
 • janekzjanek
  05.07.2013 18:19
  Jedno jest pewne,każda władza sie ugnie jak czuje wielki opór społeczny co miało miejsce włascie w sprawie tv trwam,dlatego warto organizowac manifestacje,marsze pisac listy itp
 • janek
  06.07.2013 10:36
  O. Rydzyk spełnił wymogi stawiane kazdemu nadawcy publicznemu i uzyskał stosowne pozwolenie. Tak trzeba było od początku a nie kręcić, kombinować i narzucać swoją wolę. Prośmu teraz Boga aby to nie była telewizja wrednej propagandy!
 • Delirium Tremens
  06.07.2013 14:51
  Słysze, że o. Rydzyk nadal będzie walczył, bo nie dowierza KRRiT.
  Wstyd i scyzoryk w kieszeni się otwiera!!!
  Toruński pasterz ma absolutną rację, że nie dowierza KRRiT, bo samo przyznanie miejsca na multipleksie to jeszcze nie wszystko! Co z gratyfikacjami dla TV Trwam od KRRiT za nadawanie programu?! Przecież ojciec inwestor nie będzie robił tego za darmo, wszak takie nadawanie kosztuje a ojciec inwestor nie jest instytucją charytatywną!
  Albo więc zostaną w publicznej kasie zarezerwowane środki na działalność mediów papy dyrektora, albo protesty będą prowadzone nadal i to na dużo większą skalę!

  Myślały platfusy, że zbędą naszego toruńskiego pasterza jakimś ochłapem?! Nie ma tak dobrze! Dawać kasę na wielkie dzieła naszego ukochanego kapłana!!!

  Dziękuję za uwagę i miłego dnia życzę
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.