Rekrutacja stypendystów im. Jana Pawła II

Trwa rekrutacja dla młodych ludzi, ubiegających się o Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Stypendia przeznaczone są dla osób uczących się w Warszawie, które mimo trudnej sytuacji materialnej osiągają dobre wyniki w nauce oraz angażują się w różne inicjatywy społeczne – poinformował Michał Senk z Centrum Myśli Jana Pawła II.

„Trudna sytuacja materialna została zdefiniowana jako dochód na jednego członka rodziny nie przekraczający 950 zł netto. Średnia ocen wystarczy w przypadku uczniów 4.0, natomiast punktowane jest również zaangażowanie społeczne, artystyczne i naukowe” – podkreślił Michał Senk.

Stypendia wynoszą od 200 do 1500 zł miesięcznie. Termin składania wniosków to w przypadku uczniów 31 lipca. Dla studentów jest nieco dłuższy i potrwa do 30 września.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.