Arcybiskup Panamy: Panama została pobłogosławiona

Panama została pobłogosławiona przez papieża Franciszka, spośród małych krajów wybrał nas na organizatorów Światowych Dni Młodzieży 2019 - mówi arcybiskup Panamy Jose Domingo Ulloa Mendieta.

"Panama poszerzyła Kanał Panamski i teraz otwiera swe ramiona na przyjęcie młodych z całego świata" - mówi w specjalnym nagraniu udostępnionym na YouTube arcybiskup Panamy Jose Domingo Ulloa Mendieta.

Na zakończenie mszy św. w Brzegach papież ogłosił, że Panama będzie gospodarzem kolejnych Światowych Dni Młodzieży w 2019 r.

Panama, niespełna 4-milionowe państwo w Ameryce Środkowej, będzie gospodarzem Światowych Dni Młodzieży w 2019 r. Ok. 90 proc. Panamczyków to katolicy.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.