Na początku tego roku zespół redakcyjny Profeto.pl postanowił stawić czoła kolejnemu pomysłowi, który stał się nie lada wyzwaniem! 23 stycznia rozpoczęły się testy Internetowego Radia Profeto.pl. Dziś Radio Profeto.pl wystartowało!
O Radiu Profeto piszą jego twórcy:
Od samego początku misją Profeto.pl jest budowanie wielkiej ambony w Polskim Internecie. Naszym celem jest stworzenie dobrej przestrzeni, przestrzeni Słowa Bożego. Ponieważ odczytaliśmy, że słowo pisane oraz słowo mówione (myślimy tu o naszych cyklach rekolekcyjnych 360 Sekund) nie są wystarczające, postanowiliśmy uruchomić kanał radiowy.
Nasze Radio Profeto.pl od stycznia nadawało w wersji testowej i zdążyliśmy zjednać sobie niemałe grono wiernych słuchaczy, którzy od lat poszukiwali miejsca z dobrą chrześcijańską muzyką. Znależli je w końcu na Profeto.pl, gdzie 24/7 można słuchać chrześcijańskiej muzyki, której nie musimy się wstydzić.
Nadszedł moment, kiedy radio zaczyna działanie w „pełni”. Dzień 26 czerwca 2014 r. staje się kolejnym milowym krokiem w rozwijaniu projektu, jakim jest Profeto.pl. Wymownym staje się fakt, że oficjalny start radia ma miejsce w Wigilię Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa, patronalnego święta Księży Sercanów - wydawcy Profeto.pl.
Dzięki pomocy wielu ludzi o otwartch sercach zbudowaliśmy trzy profesjonalne studia radiowe w Nowym Sączu, Warszawie oraz Stopnicy. Ponadto nasze radio dysponuje studiem mobilnym, dzięki któremu będziemy mogli realizować transmisje "na żywo". Zapraszamy zatem wszystkich, dużych i małych, każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Dwudziestoczterogodzinny przekaz, dobra chrześcijańska muzyka, codzienne audycje autorskie, modlitwa, Słowo Boże i mnóstwo transmisji on-line z wydarzeń ewangelizacyjnych. Dołącz już dziś! Odwiedź Internetowe Radio Profeto.pl.
Przyboczna straż papieża uczestniczyła w tajnych operacjach, także podczas drugiej wojny światowej.
Droga naprzód zawsze jest szansą, w złych i dobrych czasach.
Mają uwydatnić, że jest to pogrzeb pasterza i ucznia Chrystusa, a nie władcy.
W audiencji uczestniczyła żona prezydenta Ukrainy Ołena Zełenska.
Nazwał to „kwestią sprawiedliwości”, bardziej, aniżeli hojności.