Wanda Półtawska dziękuje i prosi

Dr Wanda Półtawska nie może uczestniczyć w pielgrzymce lekarzy na Jasną Górę (23-25 maja), ale bardzo zależy jej, aby ta informacja dotarła do wszystkich zainteresowanych.

Do moich Kolegów Lekarzy i moich Przyjaciół.

Doszła do mnie wieść o wręcz zorganizowanych modlitwach w mojej intencji. Wszystkim tym osobom serdecznie dziękuję.

Nie mogąc osobiście być obecna 25 maja w Częstochowie na Pielgrzymce Służby Zdrowia, kiedy wręczone zostanie votum wdzięczności medyków za kanonizację szczególnie nam bliskiego Ojca Świętego Jana Pawła II, proszę wszystkich o przyłączenie się do tego daru w nadziei, że ta nasza inicjatywa Mu się spodoba.

Jakże inaczej moglibyśmy wyrazić naszą wdzięczność, jak nie przez jasne, otwarte przyznanie się do Jego nauki – do nauczania Kościoła katolickiego.

Votum to – kamienne tablice z „deklaracją wiary” – złożą w naszym imieniu u tronu Matki Bożej przedstawiciele lekarzy.

Pan Jezus powiedział: „Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie” (Mt 10,32).

Wanda Półtawska

Od organizatorów: Mszy św. 25 maja o godz. 11.00 będzie przewodniczył i homilię wygłosi abp Józef Kupny, metropolita wrocławski. Wcześniej, o godz. 9.00, konferencję wygłosi prof. Alina Midro.

Szczegółowe informacje na ten temat, z listą podpisanych i zdjęciem kamiennych tablic z „deklaracją wiary”, można znaleźć pod adresem: www.deklaracja-wiary.pl.

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama