Akcja modlitewna P2P

Już po raz drugi młodzi krakowianie przygotowujący się do Światowego Dnia Młodzieży w 2016 roku zachęcają do wzięcia udziału w akcji modlitewnej P2P.

Wielkopostna edycja „People to people, prayer to prayer” rozpoczęła się w Środę Popielcową (5 marca ) i potrwa 40 dni. Akcja polegać będzie na wymianie osobistych intencji oraz na wspólnej modlitwie Koronką do Bożego Miłosierdzia codziennie o godzinie 15.00-tej.

- Będziemy modlić się nie tylko w intencjach osób, z którymi wymieniliśmy się różańcem, ale również w tych, które wypływają z orędzia papieża Franciszka - tłumaczy Ewa Korbut z sekcji internetowej Komitetu Organizacyjnego ŚDM 2016.

- Tegoroczna edycja akcji P2P będzie nas przygotowywać również do przeżywania uroczystości kanonizacyjnych bł. Jana Pawła II - dodaje Ewa Korbut.

Akcja P2P jest kontynuacją inicjatywy „Podaj mnie dalej”, która zrodziła się z pragnienia świadomego przeżywania Adwentu. Idea powstała trzy lata temu w jednej z grup dominikańskiego duszpasterstwa akademickiego „Beczka” w Krakowie.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.