Krajowe Forum Duszpasterstwa Młodzieży

W Zabawie w diecezji tarnowskiej trwa XI Krajowe Forum Duszpasterstwa Młodzieży. Uczestniczą w nim przedstawiciele niemal wszystkich polskich diecezji.

„Spotkanie jest okazją do wymiany doświadczeń i pomysłów, które rodzą się w poszczególnych diecezjach – mówi dyrektor krajowego Biura Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży. – Chcemy także bardziej pokusić się o współpracę między diecezjami. Będzie zaprezentowanych kilka nowych projektów ogólnopolskich. Jeden z nich przebił się już do mediów. Jest to projekt «Bilet dla brata» – dzieło pomocy pielgrzymom ze Wschodu. Będzie on miał wymiar dzieła ogólnopolskiego” – powiedział ks. Grzegorz Suchodolski.

Na Forum mowa też o udziale delegacji polskiej młodzieży w przejęciu symboli ŚDM w Rzymie w Niedzielę Palmową oraz o peregrynacji krzyża i ikony Matki Bożej.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.