Módlmy się o pokój na Ukrainie!

Każdy z nas może pomóc Ukraińcom stojącym w obliczu rosyjskiej agresji.

Ukraina stoi przed widmem wojny z Rosją. Czy możemy jakoś pomóc naszych wschodnim sąsiadom? Oczywiście. Wydarzenia na kijowskim Majdanie pokazały, jak wielką siłę ma modlitwa.

Zachęcamy do modlitwy za Ukrainę. Może to być dziesiątek Różańca, Koronka do Miłosierdzia Bożego, modlitwa do św. Michała Archanioła, patrona Ukrainy, lub też ciche westchnienie do Boga. O pokój i takie rozwiązanie konfliktu, które pomoże mieszkańcom tego ciężko doświadczonego w ostatnim czasie państwa.

Drodzy czytelnicy, zachęcajcie także innych do modlitwy.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku "Modlimy się za Ukrainę!"

Duszpasterstwo.pl Pray for Ukraine / Módlmy się za Ukrainę...

«« | « | 1 | » | »»
 • Krzysiek
  01.03.2014 20:52
  Gdzieś od połowy stycznia dary codziennej mszy Świętej ofiarowywałem za Ukraińców - aby z wiarą i miłością wytrwali wobec tyranii jednoosobowej.
  Teraz łaski Mszy Świętej ofiaruję za Was, którzy zmagacie się z wrogiem zewnętrznym - o wytrwałość i miłość zdolną do obrony godności i prawdy.
 • polka
  01.03.2014 21:22
  Matko Wspomożycielko , Święty Józefie prosimy pokornie wyproście u swojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa łaski potrzebne Ludowi Ukrainy . Boże miej nas w swojej Opiece , nie opuszczaj nas. Jezu Twoja Święta Wola i Twoja chwała po wsze czasy .
 • SylwesterŚlesiński
  01.03.2014 21:59
  Bieg wydarzeń zaczyna przerastać prowokatorów i innych podjudzaczy.
  I nawet modlitwa tu nie pomoże.
  Albowiem u podstaw tej zawieruchy leży łamanie Prawa Bożego.

  P.S.
  A to dla rozjaśnienia o co tam chodzi:
  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=11959&Itemid=47
 • SylwesterŚlesiński
  02.03.2014 21:19
  Smutne to bardzo kochani katoliccy cenzorzy, że ciągle jeszcze niedopuszczacie do świadomości Ludu Bożego, że działania buntowników z Majdanu są łamaniem Bożego Prawa.
  Modlitwa w tej sytuacji oczywiście może pomóc.
  Tylko nie gloryfikujcie przestępców-buntowników, dolewając oliwy do ognia, aby następnie prosić Boga aby ugasił podsycane przez was* płomienie.

  *-cenzorzy, politycy, dziennikarze, duchowni...
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.