Aborcja z werwą

Orlen rozpoczął akcję promocyjną "Polacy z werwą". Zaprosił do niej lekarza, odpowiedzialnego za zabijanie dzieci nienarodzonych – informuje Fundacja Pro – Prawo do życia.

Jak pisze serwis stopaborcji.pl, akcja ma promować Polaków i ich potencjał. Internauci, z pomocą jury, mają wskazać najbardziej obiecujących, młodych Polaków, stojących u progu międzynarodowej kariery. Do jury zostali zaproszeni ludzie, którzy, zdaniem Orlenu, karierę międzynarodową już zrobili. W dziedzinie "Medycyna" członkiem jury został Mirosław Wielgoś, kierownik Kliniki Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus, człowiek odpowiedzialny za zabijanie w tej placówce dzieci podejrzanych o chorobę lub wadę genetyczną - piszą obrońcy życia.

- Akcja ma oczywiście promować przede wszystkim Orlen i skłaniać Polaków do zakupów w tej firmie. Być może orlenowscy spece od marketingu nie znali aborcyjnej karty Mirosława Wielgosia. Być może nie dotarło do nich, że zdecydowana większość Polaków jest przeciwna aborcji. Daliśmy Orlenowi szansę aby wycofał się z promowania aborterów. Liczymy na reakcję Zarządu. Jeśli jej nie będzie, rozpoczniemy akcję „Aborcja z Werwą", która pokaże Polakom kogo i co promuje Orlen – zapowiada szef Fundacji Pro Mariusz Dzierżawski.

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama