Choć z pozoru wygląda jak zwyczajny sklep, to nie działa, aby zarabiać, ale pomagać. Diecezjalna Caritas zachęca, aby nietrafione prezenty świąteczne przekazać do sklepu charytatywnego.
Prezenty lubi dostawać chyba każdy, ale nie zawsze jest to upominek trafiony, szczególnie podczas świątecznego zabiegania. – Jak mówią badania, prawie co piąty z nas znalazł pod choinką prezent, który mu się nie podoba. Zachęcamy, by nie odkładać tych rzeczy w kąt, ani nie zwracać ich do sklepów. Lepiej przekazać je na cel charytatywny! – proponuje Anna Maria Fedurek, rzecznik prasowy diecezjalnej Caritas.
Kolejne skarpetki? Szalik? Książka lub płyta, którą już mamy? Przynieś te dary do sklepu charytatywnego Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej i Fundacji Misericordia w Zielonej Górze. Sklep mieści się przy Alei Niepodległości w Zielonej Górze przy parafii pw. Najświętszego Zbawiciela. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 18:00. – Dary, będące w dobrym stanie, można przynosić do sklepu w godzinach jego otwarcia. Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym darczyńcom, a także klientom – mówi rzecznik Caritas.
Kontakt telefoniczny: 600 988 081
aktualna ocena | |
głosujących | |
Ocena |
bardzo słabe |
słabe |
średnie |
dobre |
super |
Jego stan pozostaje złożony dlatego konieczne jest dalsze leczenie.
Papież Franciszek hospitalizowany w Gemelli i 12. rocznica jego wyboru
Nadal nie wiadomo, jak długo będzie musiał pozostać w Poliklinice Gemelli.
W ciągu dnia papież odpoczywa, modli się oraz poddaje fizjoterapii.
Z całego świata nadchodzą wzruszające wiadomości o solidarności i bliskości.
„Drogi Papieżu Franciszku, modlimy się za Ciebie, aby Twoja hospitalizacja była lżejsza.”