Fikcyjna demokracja

Jeżeli nie zostaną ukarani ci, którzy odpowiadają za zatrzymanie obrońców życia w Kostrzynie, będzie to znak, że nie żyjemy w pełni demokratycznym państwie - uważa Adam Kwiatkowski. Poseł zapowiada interwencję u ministra spraw wewnętrznych.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • mt5_37
  21.08.2012 21:23
  mt5_37
  Brawo dla organizatorów. Co? komu przeszkadzały te obrazki? Drastyczne jakie drastyczne? W telewizjach polsatowskich i tvnnowskich jest pełno programów gdzie pokazuje się różnego rodzaju zabiegi i operacji również w godzinach dziennych. Jaki więc drastyczny obrazem był na plakatach? Przecież w myśl tych wsiakowskich i palisrowkich ludzi to zwykły zabieg a na zdjęciach nie jest człowiek tylko coś. WIĘC O CO CHODZI??? A może Ci ludzie wiedzą, że to człowiek tylko nie chcą żeby się ciemnota dowiedziała bo stracą popleczników?
 • LeSeFer
  21.08.2012 23:13
  I o to chodzi. Trzeba działać! Nie możemy siedzieć na d..ach przed monitorem i kłapać dziobami! Trzeba działać! To rząd, policja, urzędy, instytucje itp. są dla ludzi a nie odwrotnie. Prawo musi być dobre dla obywateli a nie dla "władzy". Jest nas większość, więc jak to możliwe aby mniejszość dyktowała nam warunki. Weźmy w końcu nasze losy we własne ręce, nie bądźmy lemingami! Trzeba ruszyć się zacząć coś robić, sprzeciwiać się niesprawiedliwości, szkodliwym przepisom, nadużywaniu władzy! To musi się skończyć. Ludzie, to państwo jest dla nas, my jesteśmy państwem, a tzw "władza", rząd itp są dla nas, są naszymi "pracownikami" - a nie na odwrót! Uświadomcie to sobie wreszcie!
 • asla73
  22.08.2012 22:35

  do mr wrażliwy jurek:
  1. histerię w mediach to widziałem np, jak spółka GW+iTi robiła przez ileś dni z rzędu nagonkę na nieżyjące już dziecko pewnej nieletniej niby zgwałconej ...
  2. żart z karą śmierci mało smaczny, chyba nie pamiętasz że jeszcze w połowie XX wieku Polacy Polaków skazywali ... skutecznie i to nie za przewinienia, a za poglądy.
  3. ten "zapewne niepotrzebny incydent" - bardzo przypomina w/w czasy, gdy zamykano usta tym, którzy mieli odwagę głosić to, w co wierzą ...
  4.-ost. - chyba trzeba gdzieś głośno mówić o fakcie, gdy Policja działa bezprawnie??? skoro główny nurt milczy (GW-TVn-o-Onet-y - zazwyczaj robią naopak - co widać jak na dłoni przy sprawie KORY - nie atakując byle policjanta co zatrzymał ZGODNIE Z PRAWEM panią Olgę J., za posiadanie narkotyku, tylko domagają się ?!? zmiany prawa...
  CZYLI:
  - Policja działa bezprawnie – ale ma być CISZA - bo chodzi o katolika który mąci spokój... –i taki policjant powinien dostać "nic" za to że nie zna się na prawie którego niby strzeże ...

  - Artysta (ale ten "swój" -oświecony) łamie prawo - Histeria sięgająca aż po Galileusza - by dowieść że PRAWO jest złe... – nie żąda się przeprosin od policjanta – bo to za mało – przepraszać za złe prawo powinien minister, rząd .... i Bóg wie kto jeszcze ... że tak bezdusznie represjonuje się "porządnych" ludzi ....

  WNIOSEK - siedzieć cicho? jak chce główny nurt? W imię chrześcijańskiej miłości – modlić się i na tym koniec?? – czy mamy jeszcze prawo odezwać się z tezą – że BIAŁE TO BIAŁE? ... i czasem to wykrzyczeć>>>?

  Skoro aparat cenzury nie wszędzie dziś „może” – to stara się nam wmówić, że sami winniśmy zamilknąć w imię miłości i miłosierdzia, bo jeśli nie to znaczy że nie mamy w sobie miłości ... Czy to nie perfidne?

 • obiektiv
  23.08.2012 00:09
  Wtrącę swoje 3 grosze. Uważam, że lepiej by było pokazać w tej zamkniętej przez Policję galerii zdjęcie uśmiechniętego dziecka z podpisem: "moja mama jest pro-life" albo "dziękuję Ci mamo", zamiast pokazywać okropne zdjęcia z aborcji. Walczmy pięknem a nie okropnościami. Spójrzcie na Jezusa - więcej nam obiecuje radości w Niebie niż by nam groził piekłem.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.