Wakacje Benedykta XVI

W czwartek 7 lipca Benedykt XVI wyjechał do Pałacu Apostolskiego w Castel Gandolfo, gdzie spędzi swe letnie wakacje.

W czwartek 7 lipca Benedykt XVI wyjechał do  Pałacu Apostolskiego w Castel Gandolfo, gdzie spędzi swe letnie wakacje.  Biuro Prasowe Stolicy Apostolskiej poinformowało, że w tym okresie zostają zawieszone wszystkie papieskie audiencje prywatne i specjalne, a w dniach 13, 20 i 27 bm. nie odbędą się również środowe audiencje ogólne.
 
Komunikat stwierdza ponadto, że w niedziele i uroczystości przez cały okres letni Ojciec Święty będzie odmawiał z wiernymi modlitwę Anioł Pański na terenie swej letniej rezydencji. Regularne audiencje ogólne zostaną wznowione w środę 3 sierpnia. Informując o tym komunikat Biura Prasowego Stolicy Apostolskiej z 7 bm. podał także, że w tym okresie zostają zawieszone wszystkie papieskie audiencje prywatne i specjalne, a w dniach 13, 20 i 27 bm. nie odbędą się również środowe audiencje ogólne.

 

K

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| BENDYKT XVI

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.