Irlandczycy chcą się spotkać z papieżem

Prawie 40 proc. mieszkańców Irlandii zapowiada, że wybierze się zobaczyć Papieża w czasie jego wizyty w tym kraju w 2018 r. Ojciec Święty pojedzie na Zieloną Wyspę, aby uczestniczyć w Światowym Spotkaniu Rodzin.

Ankietę przed tym wydarzeniem przygotował Irish Times wraz z organizacją Ipsos MRBI. Według wyników sondażu Franciszek jest oczekiwany bardziej przez ludzi starszych niż młodych. Ponadto większe zainteresowanie jego wizytą wykazały kobiety, a jeśli uwzględnić sytuację społeczno-ekonomiczną pytanych – klasa średnia i rolnicy.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.