Już 9 mln na jubileuszu

Ponad 9 mln pielgrzymów przybyło już do Rzymu z okazji Jubileuszowego Roku Miłosierdzia – podał abp Rino Fisichella, odpowiedzialny w Watykanie za organizację Jubileuszu.

Przypomniał on, że wczoraj minęło 6 miesięcy od otwarcia Drzwi Świętych w Bazylice Watykańskiej. Zaznaczył, że pielgrzymi przybywają najczęściej z okazji przeznaczonych dla nich Jubileuszy.

Jutro rozpoczyna się kolejny etap Roku Świętego przeznaczony tym razem dla chorych i niepełnosprawnych. Abp Fisichella dodał, że dużą popularnością wśród wiernych cieszą się wizyty w czterech papieskich bazylikach oraz podrzymskim sanktuarium maryjnym Divino Amore.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.