Zapisz się na Debiuty!

Warszawa: Jedynie dwa dni pozostały do zakończenia kwalifikacji do koncertu Debiuty, który 2 marca 2014 odbędzie w Dobrym Miejscu w Warszawie.

To tętniący życiem ośrodek, który stal się centralnym punktem na mapie rodzimych miejsc związanych z muzyką graną przez chrześcijan.

Młode zespoły, które chciałyby wziąć udział w konkursowych zmaganiach, powinny do 24 listopada przesłać organizatorom informacje o sobie i o nagranej płycie (lub chęci jej nagrania). Zgłoszenie powinno zawierać również trzy piosenki w formacie mp3, trzy zdjęcia zespołu oraz link do strony internetowej. Zgłoszenia należy nadsyłać na adres: chrzescijanskiegranie@gmail.com O tym, czy dany wykonawca otrzyma szansę zaprezentowania się przed jury i publicznością, zadecydują wyniki głosowania, które rozpocznie się już pod koniec listopada.

Pierwszy zespół, który zaprezentuje się w Dobrym Miejscu zostanie wybrany przez Listę z Mocą – 21 listopada, tydzień później – 28 listopada swój zespół wybierze portal bosko.pl oraz Drakka.pl. 5 grudnia – swój zespół wybierze serwis www.chrzescijanskiegranie.pl.

12 grudnia 2013 zostanie ogłoszony ostatni zespół, który zostanie wybrany w głosowaniu. Informacje o kapelach, które zagrają w marcowym koncercie w Dobrym Miejscu będzie można znaleźć na stronach: www.koncertdebiuty.pl oraz www.chrzescijanskiegranie.pl

Podczas trzech edycji koncertu Debiuty zaprezentowało się kilkunastu artystów. Wśród laureatów znalazły się zespoły: Love Story, Anielsi, Strona i Kanaan.

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama