Billboard ojca Leona

Ojciec Leon Knabit będzie jutro gościł na XVIII Targach Wydawców Katolickich w Warszawie.

Ojciec Leon, tyniecki benedyktyn znany z wielu książek i programów telewizyjnych,  to autor słynący ze swojej otwartości, dobrego kontaktu z młodzieżą i poczucia humoru.

Laureat wielu nagród i wyróżnień, odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, a ostatnio także - ceniony bloger, tym razem – jak zwykle w nietuzinkowy sposób – pokazuje nam w książce "Ulubiony billboard Papieża" prawdziwe i ludzkie oblicze Jana Pawła II, którego był bliskim znajomym.

Podczas spotkania w ramach Targów ojciec Knabit opowie między innymi o tym, jaka była geneza jego opowieści o ulubionej maksymie Jana Pawła II, skąd pomysł na bilbord i jakie słowa sam uważa za najważniejsze…

Spotkanie poprowadzi Sylwester Szefer. Termin spotkania: sobota 21 kwietnia godz. 13.00-14.00. Miejsce: XVIII Targi Wydawców Katolickich, sala konferencyjna w Arkadach Kubickiego, Zamek Królewski, Warszawa.

XVIII Targi Wydawców Katolickich (TWK) rozpoczynają się dziś w Warszawie i potrwają do niedzieli 22 kwietnia. Więcej o targach i szczegółowy program imprezy znajdziesz tutaj

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama