Prezentacja książki o Emilii Wojtyłowej

W Warszawie zaprezentowano najnowszą książkę Mileny Kindziuk „Matka Papieża. Poruszająca opowieść o Emilii Wojtyłowej”.

Pojawienie się tej publikacji zbiega się z przypadającą dziś 35. rocznicą wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.

Jak powiedziała autorka, życie Emilii Wojtyłowej może być także dla nas inspiracją, jak przyjąć dar życia. „Pokazuje swoim życiem, że matka nie może «trzymać» swoich dzieci, że dzieci nie są dla matki, dla rodziców. Dzieci są po to, żeby je wypuścić w świat i żeby ten świat przemieniały, ale przemieniały zgodnie z wartościami, które ta matka wszczepia dziecku” – mówiła Milena Kindziuk.

Autorka skompletowała wszelkie dokumenty, wspomnienia i świadectwa dotyczące Emilii Wojtyłowej. W efekcie powstała książka, która przybliża tę wciąż mało znaną postać.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.