Nowa strona internetowa Prymasa

Wraz z nowym rokiem ruszyła odświeżona strona internetowa Prymasa Polski.

Znaleźć na niej można m.in. informacje nt. osoby i posługi abp. Józefa Kowalczyka, relacje z wydarzeń oraz aktualne kalendarium. W przygotowaniu jest także nowa strona archidiecezji gnieźnieńskiej.

Strona informuje o najważniejszych wydarzeniach i posługach urzędującego Prymasa Polski. Publikowane są na niej m.in. jego orędzia, homilie i listy pasterskie. Ponadto znaleźć tam można galerie zdjęć z najważniejszych uroczystości i wydarzeń m.in. z ingresu abp. Józefa Kowalczyka do katedry gnieźnieńskiej.

Na stronie znajduje się także obszerny życiorys abp. Józefa Kowalczyka oraz biogramy prymasów seniorów: kard. Józefa Glempa i abp. Henryka Muszyńskiego. Ponadto historia prymasostwa oraz poczet kolejnych prymasów Polski. Zainteresowani mogą również przeczytać artykuły i opracowania nt. prymasostwa.

Na stronie znaleźć można także adres sekretariatu Prymasa Polski, numery telefonów oraz e-mail, na który można kierować korespondencję elektroniczną. W zakładce dla mediów dziennikarze znajdą oficjalne zdjęcia prymasa Polski oraz jego herb.
Wkrótce ruszy także nowa strona archidiecezji gnieźnieńskiej. Nowy wizerunek obu witryn przygotowała poznańska Klinika Wizerunku.

Adres: www.prymaspolski.pl

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| PRYMAS

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg