Nowa strona internetowa Prymasa

Wraz z nowym rokiem ruszyła odświeżona strona internetowa Prymasa Polski.

Znaleźć na niej można m.in. informacje nt. osoby i posługi abp. Józefa Kowalczyka, relacje z wydarzeń oraz aktualne kalendarium. W przygotowaniu jest także nowa strona archidiecezji gnieźnieńskiej.

Strona informuje o najważniejszych wydarzeniach i posługach urzędującego Prymasa Polski. Publikowane są na niej m.in. jego orędzia, homilie i listy pasterskie. Ponadto znaleźć tam można galerie zdjęć z najważniejszych uroczystości i wydarzeń m.in. z ingresu abp. Józefa Kowalczyka do katedry gnieźnieńskiej.

Na stronie znajduje się także obszerny życiorys abp. Józefa Kowalczyka oraz biogramy prymasów seniorów: kard. Józefa Glempa i abp. Henryka Muszyńskiego. Ponadto historia prymasostwa oraz poczet kolejnych prymasów Polski. Zainteresowani mogą również przeczytać artykuły i opracowania nt. prymasostwa.

Na stronie znaleźć można także adres sekretariatu Prymasa Polski, numery telefonów oraz e-mail, na który można kierować korespondencję elektroniczną. W zakładce dla mediów dziennikarze znajdą oficjalne zdjęcia prymasa Polski oraz jego herb.
Wkrótce ruszy także nowa strona archidiecezji gnieźnieńskiej. Nowy wizerunek obu witryn przygotowała poznańska Klinika Wizerunku.

Adres: www.prymaspolski.pl

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| PRYMAS

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.