Trwa rejestracja osób chcących wziąć udział w spotkaniach z papieżem na Słowacji

Wszystko na stronie www.navstevapapeza.sk.

Od 13 sierpnia otwarta jest oficjalna rejestracja osób, które chcą wziąć udział w wydarzeniach publicznych związanych z wizytą papieża Franciszka na Słowacji. Duszpasterska podróż papieża Franciszka będzie przebiegała pod hasłem „Z Maryją i Józefem w drodze do Jezusa”, a rejestracja na poszczególne wydarzenia w Šaštínie, Preszowie i Koszycach jest dostępna na stronie: Registrácia | Pápež František na Slovensku (navstevapapeza.sk).

Rejestracja jest możliwa poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Niezbędne jest podanie danych osobowych oraz adresu e-mail, na który uczestnicy po sprawdzeniu danych otrzymają bilet i będą mogli wejść na miejsce wybranego wydarzenia. Będzie on posiadał kod QR, którego, nie będzie można skopiować i będzie odnosił się tylko do jednej osoby. Znajdą się na nim również informacje o logistyce, godzinach, miejscach, zasadach zachowania na miejscu itp. Organizatorzy proszą uczestników o wydrukowanie biletu i zabranie go ze sobą wraz z dowodem osobistym a w przypadku obcokrajowców z paszportem. Po sprawdzeniu biletu i dowodu osobistego uczestnik zostanie wpuszczony na wydarzenie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.navstevapapeza.sk lub uzyskać pod numerem infolinii +421 2 2220 0075 (pon.-pt. w godz. 8.30-16.30) lub pod adresem e-mail: registracia@navstevapapeza.sk.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama