Pracowite wakacje papieża

W czasie tegorocznych letnich wakacji w Castel Gandolfo Ojciec święty rozpoczął przygotowywanie trzeciej części swojego wielkiego dzieła o Jezusie

 

W czerwcu papież skończył pisanie drugiego tomu poświęconego męce i zmartwychwstaniu. Tłumacze pracują nad przełożeniem go na wiele języków. Książka wiosną powinna się pojawić w księgarniach. Trzeci tom papieskiego dzieła będzie dotyczył dzieciństwa i życia ukrytego Jezusa. Przez większą część lipca Ojciec święty nie udziela prywatnych ani ogólnych audiencji. Zostaną one wznowione w sierpniu. Papież spotyka się z wiernymi podczas niedzielnej modlitwy Anioł Pański w letniej rezydencji papieskiej w Castel Gandolfo.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.