Rozpoczyna się ostatni etap Synodu

Rozpoczyna się ostatni etap Synodu Biskupów dla Amazonii. Dziś rano ojcowie synodalni zgromadzili się w obecności Papieża na 14. kongregacji generalnej.

Kard. Claudio Hummes zaprezentował im wstępną wersję dokumentu końcowego, w którym starano się zawrzeć w sposób syntetyczny dotychczasowe wystąpienia w auli synodalnej oraz wnioski z dyskusji w małych grupach. W środę i czwartek dokument będzie omawiany w grupach roboczych. Po wprowadzeniu poprawek i uzupełnień zostanie w piątek zaprezentowany w auli synodalnej, po czym w sobotę odbędzie się głosowanie.

 

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.