Papież uda się do Pietrelciny i San Giovanni Rotondo

Pielgrzymka została zaplanowana na sobotę 17 marca.

Ojciec Święty uda się do Pietrelciny i San Giovanni Rotondo. Okazją do tej wizyty jest 50. rocznica śmierci św. Ojca Pio i 100. rocznica otrzymania przez niego stygmatów.

Pielgrzymka została zaplanowana na sobotę 17 marca przyszłego roku. Najpierw o godz. 8.00 rano Franciszek przyleci helikopterem do rodzinnego miasteczka świętego kapucyna. Tam spotka się z wiernymi archidiecezji Benevento.

O 9.30 Franciszek przyleci do San Giovanni Rotondo. Najpierw odwiedzi miejscowy szpital, a w nim oddział onkologii dziecięcej. O godz. 11.00 przed kościołem św. Ojca Pio odprawi Mszę dla ogółu wiernych. Powrót do Watykanu przewiedziany jest jeszcze tego samego dnia przed godz. 14.00.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.