Regulamin konkursu

Klasówka z Jana Pawła II

1. Organizator

Serwis papieski portalu Wiara.pl należącego do tygodnika „Gość Niedzielny”


2. Uczestnicy

W Konkursie może uczestniczyć każdy, bez względu na wiek i wykształcenie. Jedynym warunkiem jest dostęp do Internetu, aby móc wysyłać odpowiedzi.

Do konkursu można włączyć się w każdej chwili poprzez wysłanie odpowiedzi na bieżące pytania oraz swoich danych osobowych na podany niżej adres


3. Czas trwania

Rozpoczęcie – IX Dzień Papieski – 11 października 2009 r.

Zakończenie – Niedziela Miłosierdzia 2010 r. (11 kwietnia)
Ogłoszenie wyników – 18 kwietnia 2010 r.

4. Przebieg

Konkurs podzielony jest na 20 Etapów. Plan Konkursu można zobaczyć TUTAJ :.


5. Pytania i punktacja

Pytania (pięć w każdym Etapie) będą się ukazywały w niedzielę wieczorem.
Punktacja: 2 pkt. za odpowiedź prawidłową, 1 pkt. za odpowiedź niepełną i 0 pkt. za odpowiedź nieprawidłową.
Możliwa jest również inna punktacja dla danego pytania - jeśli wyraźnie przy nim będzie to zaznaczone.


6. Odpowiedzi

a) Ostateczny termin udzielenia odpowiedzi upływa w każdą sobotę kończącą Etap o godz. 23:00. Odpowiedzi należy udzielać w jednym mailu. W wypadku udzielenia błędnej lub niepełnej odpowiedzi można wysłać odpowiedź prawidłową, pod warunkiem, że dany Etap jeszcze się nie skończył.

b) Prawidłowe odpowiedzi na pytania, aktualna punktacja i wyniki ostatniego Etapu będą podawane po jej zakończeniu najszybciej jak tylko będzie to możliwe

c) Odpowiedzi należy przesyłać na adres klasowkajp2@gmail.com podając swoje Imię, Nazwisko i adres.
W przypadku, gdy ktoś pragnie, aby jego personalia pozostały jedynie do wiadomości redakcji, należy również podać nick - pseudonim, pod którym będzie figurował na liście wyników.
Adres wystarczy podać w pierwszym mailu, natomiast nazwiskiem lub pseudonimem należy podpisywać każdą swoją odpowiedź, inaczej będzie ona nieważna.

d) Podstawowym i nadrzędnym w stosunku do innych źródłem informacji używanym w Konkursie są dokumenty papieskie (encykliki, adhortacje, listy itp.)


7. Nagrody

Nagrodą główną w Konkursie jest przede wszystkim – dla każdego Uczestnika - lepsze poznanie i zrozumienie nauczania Jana Pawła II

Tym niemniej przewidziane są również nagrody rzeczowe:

- dla zwycięzcy każdego Etapu

(w przypadku, gdy w danym Etapie największą ilość punktów zdobędzie więcej niż jedna osoba, o przyznaniu nagrody zadecyduje losowanie)

Nagrodą główną w Konkursie dla osoby, która zdobędzie największą ilość punktów po zakończeniu wszystkich etapów są:

Dzieła Zebrane Jana Pawła II


(W przypadku, gdy największą ilość punktów zdobędzie więcej osób o przyznaniu nagrody zadecyduje losowanie. Nagrody nie mogą być zamieniane na ekwiwalent pieniężny.


UWAGI KOŃCOWE

Ilość nagradzanych Uczestników (zarówno w poszczególnych Etapach jak i na koniec) może w trakcie trwania Konkursu zostać zwiększona – w zależności od możliwości organizatorów.
Należy również pamiętać, że zgodnie z przepisami prawnymi, osoba otrzymująca nagrodę o wartości przekraczającej 760 zł. zobowiązana jest zapłacić podatek w wysokości 10 % wartości nagrody.
Wartość nagrody głównej w konkursie "Klasówka z Jana Pawła II" wynosi 2400 zł. Zwycięzca konkursu przed odbiorem nagrody będzie musiał przelać na konto "Gościa Niedzielnego" 240 zł na poczet podatku.

Wszelkiego rodzaju bieżące informacje i ogłoszenia będą zamieszczane w dziale NEWS :.. Można także dyskutować i dzielić się swoimi uwagami na FORUM :.
«« | « | 1 | » | »»

aktualna ocena |   |
głosujących |   |
Pobieranie.. Ocena | bardzo słabe | słabe | średnie | dobre | super |

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg