Papież prosi o modlitwę w intencji rodzin

Również w tym miesiącu Apostolstwo Modlitwy przygotowało wraz z Franciszkiem krótki film promujący jedną z papieskich intencji modlitewnych na marzec.

Tym razem jest to intencja ogólna, a dotyczy ona rodziny.

„Rodzina – mówi Ojciec Święty – jest jednym z najcenniejszych dóbr ludzkości. Ale czyż nie jest również jednym z dóbr najbardziej kruchych? Kiedy rodzina nie jest chroniona i doświadcza trudności ekonomicznych, zdrowotnych czy jakichkolwiek innych, dzieci wzrastają w trudnych warunkach. Chciałbym podzielić się z wami i z Jezusem moją intencją na ten miesiąc: aby rodziny, znajdujące się w trudnym położeniu otrzymały niezbędne wsparcie, a dzieci mogły wzrastać w zdrowym i szczęśliwym otoczeniu.”

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.