Clik To Pray – w intencjach Ojca Świętego

Clik To Pray to nowa platforma multimedialna zachęcająca do modlitwy w intencjach Ojca Świętego.

Powstała z inicjatywy prowadzonego przez jezuitów Apostolstwa Modlitwy, które od początku tego roku zaczęło również produkować specjalne filmy wideo do papieskich intencji modlitewnych.

Pierwotnie aplikacja skierowana była do młodych Portugalczyków. Z czasem okazało się, że cieszy się dużą popularnością i dlatego udostępniono ją w innych językach – jak na razie także po hiszpańsku, francusku i angielsku. Jest to platforma multimedialna, ponieważ aplikacja Clik To Pray dostępna jest nie tylko na iPhony, Androidy i Windows Phon, ale też obecna na Twitterze, Farcebooku i Youtoubie.

Aplikacja prezentuje comiesięczne papieskie intencje modlitewne – ogólną i ewangelizacyjną; zaprasza również do stałych momentów modlitwy z Ojcem Świętym oraz proponuje dzielenie się własnymi intencjami. Jest także platformą wymiany informacji na temat działań podejmowanych przez ogólnoświatową sieć Apostolstwa Modlitwy, obecną w prawie 100 krajach świata.

Intencje papieskie na marzec znajdziesz TUTAJ

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KOŚCIÓŁ

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.