Kard. Parolin o "nawróceniu" Castro

Niespodziewane wyznanie komunisty z Kuby dla wielu było szokiem.

Watykański sekretarz stanu odpowiada na negatywne reakcje na zapowiedź podpisania watykańsko-palestyńskiego porozumienia. W wywiadzie dla telewizji TV2000 kard. Pietro Parolin zaznaczył, że akt ten wpisuje się w perspektywę zapewnienia każdemu z narodów własnego państwa z bezpiecznymi i gwarantowanymi na szczeblu międzynarodowym granicami. W tym procesie „nie należy się zniechęcać trudnościami” – podkreślił kard. Parolin.

W wywiadzie dla telewizji włoskiego episkopatu wyraził on również zadowolenie z pozytywnych komentarzy Raula Castro po jego wizycie w Watykanie. Kubański dyktator przyznał, że ze względu na Papieża Franciszka nie wyklucza powrotu do Kościoła katolickiego.

„Myślę, że wszyscy powinniśmy się z tego cieszyć” – powiedział kard. Parolin, poproszony o skomentowanie niespodziewanego wyznania kubańskiego komunisty.

«« | « | 1 | » | »»
 • włoski na skype!!!
  18.05.2015 15:23

  Witam!
  Miałem problemy z studiowaniem języka włoskiego, zawsze brakowało praktyki. I pewnego razu znalazłam Preply.
  http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737
  Ogromny wybór, możliwość korepetycji z języka włoskiego online z nośnikami mowy "native speaker" w Szczecinie. Zajęcia są na Skypa, jest to bardzo wygodnie i korzystnie. W Preply bywają różne rabaty, można otrzymać lekcje nawet za darmo!
  Również ogromny i najszerszy wybór korepetycji dla dzieci i firm.
  Indywidualne podejście.
  Wykwalifikowani wykładowcy!
  nauka przez Skype jest bardzo efektywna !
  Rezultat nie zmusi czekać!
  Polecam bardzo !
 • kkafka
  24.12.2015 05:55
  hahah dobre jak Castro się nawróci to ja się stanę księżniczką... A Paroli to zamiast pod publiczkę to lepiej by mu już wyszło udzielanie korepetycje z języka włoskiego na skype, przynajmniej jakiś pożytek z tego by był. Kubański dyktator wie, że jego kadencja się już powoli kończy i tylko patrzeć jak się w końcu za niego wezmą http://preply.com/pl/skype/korepetycje-z-włoskiego
 • agatajas
  21.01.2016 18:24
  Mam wątpliwości co do nawrócenia Castro jest to bardziej postepowanie taktyczne przez niego bo wie, że sobie nieźle nagrabił a datki na kościół zawsze są mile widziane tak samo jak korepetycje z języka włoskiego online skype za darmo dzięki Preply http://preply.com/pl/skype/korepetycje-z-włoskiego
 • mpaproc
  21.01.2016 18:54
  Mam wątpliwości co do nawrócenia Castro jest to bardziej postepowanie taktyczne przez niego bo wie, że sobie nieźle nagrabił a datki na kościół zawsze są mile widziane tak samo jak korepetycje z języka włoskiego online skype za darmo dzięki Preply http://preply.com/pl/skype/korepetycje-z-włoskiego
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.