Piosenka dla Franciszka

Artyści z Korei wzięli udział w nagraniu utworu pt. "Koinonia" na przyjazd papieża.

Teledysk do utworu został nagrany w katedrze Myeongdong w Seulu. Wzięło w nim udział 36 artystów z całego kraju.

Utwór zatytułowany jest "Koinonia", co z greckiego oznacza komunię. Tekst koncentruje się na relacji miłości między Bogiem i członkami Kościoła. Utwór został skomponowany przez K-popowską piosenkarkę Noh Young-Shim i wyprodukowany przez Won Dong-Yeon.

Według archidiecezji, celem piosenki jest przekaz, że wizyta papieża Franciszka jest darem od Boga dla całego narodu. "Chcieliśmy zadedykować ten film Ojcu Świętemu w prezencie" - powiedział Huh Young-Yeop, rzecznik komitetu organizacyjnego.

Film zostanie pokazany podczas głównych wydarzeń, w których udział weźmie papież Franciszek podczas wizyty, w tym także podczas Azjatyckiego Dnia Młodzieży.

가톨릭인터넷 굿뉴스 코이노니아 ( koinonia : 친교) - 우리 모두 선물이 된다

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.