Jak modelka została zakonnicą

Była popularną modelką i aktorką. U szczytu kariery… postanowiła rzucić to wszystko i wstąpić do klasztoru.

„Bóg się  nie myli. Zrobił mi casting i nie mogłam mu odmówić” – opowiada Olalla Oliveros, 36-letnia była hiszpańska aktorka serialowa i modelka. 1 maja minęły cztery lata od chwili, gdy wstąpiła do Zakonu św. Michała Archanioła i przyjęła imię Olalla del Sí de María (Olalla od Tak Maryi). Zakon św. Michała Archanioła powstał w 2009 roku w Hiszpanii i ma status publicznego stowarzyszenia wiernych. Należą do niego zarówno osoby konsekrowane jak i świeckie, żyjące we wspólnocie „półklauzurowej”, w habitach, składające prywatne śluby czystości i posłuszeństwa. Taką „świecką zakonnicą” jest Olalla Oliveros.

Olalla pochodzi z Vigo, miasta w Galicji, północno-zachodniego regionu Hiszpanii. W Madrycie była popularną modelką, występowała w telewizji, grała także w teatrze. Jako zakonnica pracuje w domu starców w Madrycie.

Jak twierdzi Olalla, jej otoczenie, zarówno rodzina jak i znajomi, do tej pory nie potrafiło zrozumieć tego, co zrobiła. – Miała mnóstwo ciekawych propozycji występów w serialach, dobrze zarabiała na spotach reklamowych. Jej decyzja zupełnie mnie zaskoczyła – wspomina Mirella P. Melero, menedżerka Olalli. – Nie jestem wierząca i nawet nie wiedziałam, że Olalla jest katoliczką. Wytłumaczyła mi jednak swą decyzję i musiałam to uszanować.

A oto kilka filmów z s. Olallą sprzed i po wstapieniu do zakonu:

 

olaoli09 Olalla Oliveros- COMERCIALES -
olaoli09 Olalla Oliveros - Comedia
Alejandro Zuñiga Sexy modelo se vuelve Monja en España!!
Orden y Mandato de San Miguel Arcángel Testimonio Hermana Olaya

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama