Max Kolonko: Walka o chrześcijaństwo trwa

"Jak to jest, że w szkole jest pół tys. ludzi, przychodzi jeden człowiek, coś mówi i wszyscy mamy tego słuchać?"

Zdaniem znanego dziennikarza, choć walka o chrześcijańska cywilizację Zachodu trwa po obu stronach Atlantyku, to Ameryka jeszcze się broni, natomiast Europa przegrywa zdecydowanie. Jako przykład podaje pomysł zakazania użycia określeń związanych z chrześcijańską tradycją w szkołach na Starym Kontynencie i w Ameryce. W Alabamie bardzo szybko dyrektorzy wycofali się z chorej inicjatywy, w Belgii wręcz przeciwnie. Tam muzułmańska mniejszość narzuca swoją wizję świata chrześcijańskiej większości. Tyle, że tu nie chodzi o zajączka - chodzi o obalenie cywilizacji chrześcijańskiej - podkreśla Max Kolonko. Bo wielkanocny zajączek, to nie jest zwykły zajączek...

Max Kolonko - MaxTV Wojna z chrześcijaństwem trwa -- Max Kolonko Mówię Jak Jest

«« | « | 1 | » | »»
 • micked
  04.04.2013 09:31
  Jeśli chrześcijańska tradycja ma się ograniczać do choinki i zajączka- to ja dziękuję bardzo.
  Co właściwie ma wspólnego zajączek ze Zmartwychwstaniem?
  Poza tym Ameryka, a konkretnie USA, bronić się muszą również przed swoimi władzami. Prezydent Obama aktywnie wspiera "cywilizację śmierci", a wprowadzone za jego rządów prawo zmusza pracodawców do finansowania pracownikom kosztów aborcji i antykoncepcji. Właścicielowi jednej z firm, który jako chrześcijanin nie chciał się do tego prawa zastosować zagrożono grzywną w wysokości 1,3 miliona dolarów dziennie.
 • petrus
  04.04.2013 17:09
  SMUTNE ALE PRAWDZIWE.
  DOPOKI BEDZIEMY SIEDZIEC W DOMACH WRAZ Z NASZYM DUCHOWIENSTWEM BEDZIE JESZCZE LEPIEJ
 • gut
  04.04.2013 20:26

  USA - bulwar Nowej Lewicy!

Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.