Zakończyło się „Miasteczko Modlitewne u bł. Karoliny”

Ponad 100 osób uczestniczyło w zakończonym 2 sierpnia „Miasteczku Modlitewnym u bł. Karoliny” w Zabawie koło Tarnowa. Przez 6 dni młodzi z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży wspólnie się modlili, brali udział w warsztatach i rekolekcjach.

„Przyjechaliśmy tutaj już w czerwcu na jubileusz 25-lecia beatyfikacji Karoliny. Od tej pory wiem, że błogosławiona jest naprawdę blisko mnie i zdecydowanie zmienia życie wielu bardzo młodych ludzi. Sporo moich znajomych może powiedzieć, że wiele się u nich zmieniło. Dla mnie bł. Karolina jest przede wszystkim wzorem do naśladowania. Naprawdę wiele zdziałała swoją postawą i jestem bardzo zadowolony, że mogłem na to Miasteczko przyjechać, ponieważ jest to niezwykły czas, pozwalający nam odnaleźć Boga i nawrócić się” – mówili uczestnicy spotkania.

„Miasteczko Modlitewne” to ogólnopolska inicjatywa KSM, która po raz pierwszy odbyła się w 2010 r.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.