Dr Zięba: Polska liderem obrony życia

„W skali całego świata jesteśmy liderami obrony życia. Należy mówić o ogromnym sukcesie, o którym media jednak nie informują” - powiedział dr inż. Antoni Zięba

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka był gościem Bydgoskiego Klubu Frondy, dzięki któremu studenci z Duszpasterstwa Akademickiego „Martyria” od ponad roku poszukują odpowiedzi na zagadnienia dotyczące najważniejszych kwestii życiowych.

Poniedziałkowe spotkanie, które zatytułowano „Obrona życia ludzkiego w Polsce - sukcesy i zagrożenia”, było próbą odpowiedzi na wiele pytań, które rodzą się chociażby w środowisku akademickim.

Diecezjalny Duszpasterz Akademicki ks. Krzysztof Buchholz zauważył, że w ostatnim czasie można było spotkać się z wypowiedziami celebrytów, które wyraźnie gloryfikują zabijanie dzieci jako coś normalnego, z czego wręcz można być dumnym.

Dr inż. Antoni Zięba jest autorem ponad czterdziestu publikacji naukowo-technicznych, licznych artykułów z dziedziny ochrony życia dziecka poczętego, organizatorem seminariów naukowych. Otrzymał m.in. nagrodę Fundacji Jana Pawła II za działalność pro-life, medal Senatu RP za obronę życia, oraz medal Komisji Edukacji Narodowej za zasługi dla oświaty i wychowania.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama