Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukujesz w serwisie papiez.wiara.pl
wyszukaj we wszystkich serwisach wiara.pl » | wybierz inny serwis »
Goście z Dominikany, którzy przyjechali na Dni w Diecezji do Pyskowic, 21 lipca zwiedzali zabytkową kopalnię GUIDO w Zabrzu. Niektórzy z nich po raz pierwszy zjechali pod powierzchnię.Zdjęcia: Szymon Zmarlicki /Foto Gość
Goście z Dominikany, którzy na Dni w Diecezji przyjechali do Pyskowic, zwiedzali zabytkową kopalnię GUIDO w Zabrzu. Niektórzy z nich po raz pierwszy zjechali pod powierzchnię.
Większość Polaków jest zdania, że Światowe Dni Młodzieży promują Polskę na świecie (88%) oraz stanowią prestiż dla Polski i Krakowa (84%). Prawie połowa ankietowanych jest przekonana, że ŚDM przyczynią się do pogłębienia wiary Polaków - wynika z badania CBOS przeprowadzonego na przełomie czerwca i lipca.
Pielgrzymi z Francji zmierzający na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie, od środowego wieczoru do poniedziałku goszczą w Tarnobrzegu. Podczas dzisiejszej jutrzni w kościele ojców dominikanów nastąpiło oficjalne powitanie francuskich gości.
Mówią, że język polski jest trudny. Nie wiedzieli jednak jak trudny potrafi być polski taniec. Młodzież, którą od kilku dni goszczą kaliszańskie Ogniska Światła i Miłości, uczyła się w Wąwolnicy tańczyć krakowiaka i poloneza.
Maria Salome z Peru najstarszą uczestniczką ŚDM Kraków 2016? W diecezji tarnowskiej - na pewno.
W środę 20 lipca do parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Tarnowskich Górach przyjechała na Dni w Diecezji grupa młodych pielgrzymów z Nigerii. Mieszkańcy Czarnego Lądu zaskoczyli tarnogórzan kolorowymi strojami i śpiewem na powitanie.Zdjęcia: Katarzyna Breguła
Zobacz i posłuchaj rozśpiewanych Nigeryjczyków, którzy w środę przyjechali na Dni w Diecezji do parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Tarnowskich Górach!
Koreanki są w Wojniczu niecały dzień, ale już nauczyły się znaku krzyża po polsku.
Integracja już była, teraz zwiedzanie i rafting na Nysie Kłodzkiej.
Śledź wypowiedzi papieża Franciszka na Twitterze.
Papież Franciszek prosi w marcu o modlitwę „za rodziny w kryzysie”. „Módlmy się, aby podzielone rodziny mogły znaleźć w przebaczeniu uzdrowienie swoich ran” – apeluje Franciszek.