Papieska modlitwa za ofiary tragedii w Genui

Papież Franciszek modlił się za ofiary tragedii w Genui, gdzie wczoraj zawalił się wiadukt na autostradzie. Maryi Pocieszycielce strapionych zawierzył też ludzi cierpiących na całym świecie i tych, którzy znajdują się na marginesie społeczeństwa. Papieska modlitwa wybrzmiała na zakończenie południowego spotkania z wiernymi na Anioł Pański.

„Myślę w szczególności o osobach doświadczonych tragedią, która miała miejsce wczoraj w Genui, a która spowodowała ofiary oraz przerażenie pośród mieszkańców – mówił Papież Franciszek. – Zawierzając Bożemu miłosierdziu osoby, które straciły życie, wyrażam mą duchową solidarność członkom ich rodzin, rannym, pozbawionym dachu nad głową i wszystkim, którzy cierpią z powodu tego dramatycznego wydarzenia. Zachęcam was, abyście wraz ze mną zjednoczyli się w modlitwie za ofiary i ich bliskich”.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.