PKP na pielgrzymkę Benedykta XVI

W związku z pielgrzymką Ojca Świętego koleje przygotowały specjalną ofertę dla pielgrzymów.

PKP Przewozy Regionalne uruchamiają specjalne pociągi na zamówienie na wszystkie Msze św. i nabożeństwa z udziałem Benedykta XVI, a PKP Intercity oferuje "Bilet pielgrzyma".

Oferta PKP Przewozy Regionalne dotyczy: Mszy św. na pl. Piłsudskiego w Warszawie 26 maja, nabożeństwa na Jasnej Górze 26 bm., spotkania z młodzieżą na Błoniach w Krakowie 27 bm. i Mszy św. na Błoniach 28 maja. Oferta obejmuje tzw. pociągi nadzwyczajne. Zamówienia na nie przewoźnik przyjmuje do 19 maja. Pociągami są zainteresowane przede wszystkim parafie, kurie, biura podróży i szkoły. Większość tych pociągów pojedzie do Krakowa i z powrotem, część do Warszawy i z powrotem. W każdym ze składów będzie podróżowało od 200 do 1100 osób. Można również wynająć wagon w pociągu z rozkładu jazdy (I klasa - 60 osób, II klasa - 80 osób), albo sam przedział (I klasa - 6 osób, II klasa - 8 osób).

Oferta PKP Intercity "Bilet Pielgrzyma" to propozycja dla wszystkich osób udających się na uroczystości z udziałem Benedykta XVI w Krakowie i Warszawie. Umożliwia on przejazd do tych miast w jedną lub obie strony za połowę ceny normalnego biletu dowolnym pociągiem PKP Intercity (InterCity, Express, TLK) w wagonach 1. lub 2. klasy (z wyłączeniem przedziałów czteromiejscowych). Warunkiem jest posiadanie ważnej karty wstępu na papieską Mszę św.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama