Jakdojade.pl gotowe na ŚDM w Krakowie

To nowoczesna wyszukiwarka połączeń komunikacji miejskiej, ułatwiająca podróżowanie po mieście.

W najbliższych dniach w Krakowie odbędą się długo wyczekiwane Światowe Dni Młodzieży. Podczas pobytu papieża Franciszka oraz młodych pielgrzymów z całego świata w stolicy Małopolski, zmienią się trasy oraz częstotliwość kursowania niektórych autobusów i tramwajów. Pojawią się też linie specjalne S i P. Aplikacja jakdojade.pl jest już na to przygotowana i zawiera aktualne, obowiązujące w tych dniach, rozkłady. Z jakdojade.pl pasażerowie mogą być spokojni o swoją podróż. Aplikacja zaplanuje najlepszą trasę, dzięki czemu bez problemu dojedziesz np. na krakowskie Błonia, czy do miejscowości Brzegi.

Dla tych, którzy wolą omijać z daleka trasy, gdzie ruch będzie szczególnie utrudniony, jakdojade.pl udostępnia opcji trasy, w których można ustawić preferowane linie albo te, których lepiej unikać.

Z wyszukiwarki połączeń komunikacji miejskiej mogą również korzystać obcokrajowcy z całego świata, którzy przybędą do Krakowa. Aplikacja jest dostępna w języku angielskim, co znacznie ułatwi planowanie podróży.

Dzięki jakdojade.pl więc dotarcie nocą pod okno papieskie dla nikogo nie będzie trudne.

Jakdojade.pl - to nowoczesna wyszukiwarka połączeń komunikacji miejskiej, ułatwiająca podróżowanie po mieście. Usługa umożliwia dostęp do kompleksowej i pełnej informacji pasażerskiej prezentowanej w użyteczny i przyjazny sposób. Z rozwiązania miesięcznie korzysta kilka milionów osób.

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama