Franciszek będzie modlić się za nienarodzonych

Podczas wizyty w Korei odwiedzi cmentarz zabitych w wyniku aborcji dzieci.

Papież Franciszek podczas swojej wizyty w Korei Południowej będzie się modlić na cmentarzu zabitych w wyniku aborcji dzieci nienarodzonych. Znajduje się on na tyłach domu Kkottoghnae przeznaczonego dla osób chorych.

Dom ten mieści się w diecezji Cheongju w Południowej Korei. Powstał dzięki ojcu Janowi Oh w 1976 roku. Był on założycielem Braci Kkottoghnae i Sióstr Jezusa. Dom oferuje pomoc dla bezdomnych, niepełnosprawnych i osób uzależnionych od alkoholu. Obecnie może służyć około 5000 ludzi.

Na cmentarzu zabitych w wyniku aborcji dzieci znajduje się rzeźba Świętej Rodziny w otoczeniu krzyży reprezentujących nienarodzonych.

«« | « | 1 | » | »»
 • lid
  11.08.2014 14:20
  Zmieńcie ten tytuł! Taki błąd w GN jest niedopuszczalny! Tym bardziej, że poszło też na FB! Nie modlimy się za nienarodzonych! Oni są w niebie. Najwyżej za ich rodziców. Albo za wstawiennictwem nienarodzonych.
 • DOREM.PL
  11.08.2014 15:16
  Potrzeba dużo modlitwy o mądrość dla ludzi,aby nie szukali rozwiązań problemów w aborcji,lecz znajdowali drogę w miłości Boga i trosce o każdy Byt. Dużo modlitwy o umiłowanie słowa: odpowiedzialność, a nie egoizm...
  www.dorem.pl
 • Szczepan
  11.08.2014 16:21
  Dlaczego dajecie zawsze to szkaradne zdjęcie Ojca Świętego? Nie ma innych?
 • katolik
  11.08.2014 16:38
  Mt 7:21 "Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie."
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.