Dokładna data ŚDM 2016 w Krakowie - już znana!

Światowy Dzień Młodzieży w Krakowie odbędzie się w dniach 25 lipca do 1 sierpnia 2016 – podało na swoich stronach internetowych mające swoją siedzibę w Atlancie w stanie Georgia amerykańskie The Catholic Pilgrim Office. Po raz pierwszy podano dokładną datę krakowskiego ŚDM.

Podając tę informację zamieszczono szereg zdjęć Krakowa a także propozycje spędzenia tych dni w Polsce. Jak wiadomo przed przybyciem do miasta goszczącego Światowy Dzień Młodzieży, jego uczestnicy odwiedzają również diecezje czy sanktuaria kraju, w którym odbywa się to spotkanie.

 

«« | « | 1 | » | »»
 • xwl
  02.11.2013 14:23
  Od kiedy amerykańskie The Catholic Pilgrim Office jest źródłem? Bardziej bym ufał nieoficjalnym przeciekom z krakowskiej kurii.
 • Piotr
  08.11.2013 08:47

  Wstępny termin został już potwierdzony przez kard. Dziwisza. Nie jest on ostateczny, ale jak wynika z wypowiedzi bardzo prawdopodobny. Więcej na temat można przeczytać w artykule http://www.dni-mlodziezy.pl/news/show/5/Znana_jest_juz_prawdopodobna_data_SDM_w_Krakowie.html

Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.