Nieoficjalnie o papieskiej pielgrzymce

Papież Franciszek odwiedzi w grudniu Argentynę. Zapowiedział to sam Ojciec Święty w rozmowie telefonicznej ze swym przyjacielem, kapłanem pracującym w Posadas, w stanie Misiones, do którego zadzwonił, by złożyć mu życzenia urodzinowe.

Ks. Jorge Chichizola ujawnił radiu LT4 Red Ciudadana, że Franciszek potwierdził również, iż nadal będzie mieszkał w Domu św. Marty i nie zamierza przeprowadzać się do papieskiego mieszkania w Pałacu Apostolskim, które jest dla niego za duże. Ponadto uważa, że „dobrze jest jeść przy wspólnym stole, dzielić się wiadomościami, komentarzami i nie być odizolowanym” - dodał argentyński kapłan.

«« | « | 1 | » | »»
 • Wallet
  04.04.2013 16:44
  Pierwszą zagraniczną pielgrzymkę papież Franciszek odbędzie 10-go kwietnia do Polski.
  Pod nieobecność premiera Tuska będzie uczestniczył na Krakowskim Przedmieściu w pielęgnowaniu pamięci.Spotka się także z przewodniczącym KRRiT Janem Dworakiem po czym odleci do Rzymu.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.