Kardynał "oskarżony o ojcostwo" niewinny!

Instytut medycyny sądowej uniwersytetu w Monachium potwierdził, że kard. Franc Rodé nie jest ojcem Petera Stelzera.

Instytut medycyny sądowej uniwersytetu w Monachium potwierdził, że kard. Franc Rodé nie jest ojcem Petera Stelzera. Były prefekt watykańskiej kongregacji ds. zakonów poddał się testom DNA po tym, jak media nagłośniły zwierzenia 42-letniego dziś Niemca słoweńskiego pochodzenia, który twierdził, że jest synem słoweńskiego purpurata. „Jestem szczęśliwy, że wyniki badań potwierdziły to, co zawsze wiedziałem. Takie zniesławienie izoluje człowieka w jego bólu, ale teraz, kiedy kłamstwo wyszło na jaw, można zrozumieć, jak trudno jest oczyścić dobre imię Kościoła” – oświadczył kard. Rodé.

«« | « | 1 | » | »»
 • piona
  03.10.2012 20:03
  Jakoś media komercyjne nic nie wspominają o tym fakcie. Nie dziwi mnie to wcale. Są wszak zajęte opluwaniem go...
  piona
 • Beata
  03.10.2012 20:55
  Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
 • katolik
  04.10.2012 07:06
  Cud!!! Kardynał nie ma dzieci!
 • M.R.
  04.10.2012 14:36
  Nie ma tu także prawowiernych katolików z Czerskiej. Kael, Piotr P. i wszelkie ich odmiany omijają takie tematy szerokim łukiem. To przecież kij w ich szprychy. Ale Redakcji Gościa taki sposób "moderowania" "dyskusji" jak widać nie przeszkadza. A obok ks. Lewandowski pisze, że przecież katolik nie musi tryumfować. No tak - nie musi. Wystarczy, jak będzie tylko brał po gębie, obetrze się podziękuje i morda w kubeł. Tylko tak nie wykształci się ani rycerzy Niepokalanej, ani żołnierzy Chrystusa, ani nawet jego uczniów. Chciałbym zauważyć, że głównym autorem sukcesu w zaniesieniu Ewangelii do POGAN był św. Paweł, nawrócony dosyć widowiskowo i też w akcji Szaweł. On chyba nie czytał niektórych redaktorów Gościa. (Ewangelii jeszcze nie miał szans, bo dopiero później jedną z nich napisał jego uczeń. I też nie znalazłem w niej słów "świat zwycięży was".)
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.