Zapuście korzenie w Chrystusie

Benedykt XVI zaprezentował swoje Orędzie na XXVI Światowy Dzień Młodzieży w Madrycie

Regulujcie wasze życie względem prawdy, nawet gdybyście musieli podejmować wybory, które są niezrozumiałe dla współczesnego świata - To było przesłanie, które papież Benedykt XVI zaadresował do młodych, kilka dni po publikacji jego Orędzia na XXVI Światowy Dzień Młodzieży. Odbędzie się on w 2011 roku w Madrycie. Tematem będą słowa „Zakorzenieni i zbudowani na Chrystusie, mocni w wierze”.

W rozważaniu przed modlitwą Anioł Pański z wiernymi zgromadzonymi na dziedzińcu papieskiej letniej rezydencji w Castel Gandolfo, Ojciec święty poprosił młodych ludzi, by w społeczeństwie, które zbyt często wychwala niepewność, niestałość, zmienność – „wszystkie aspekty, które są odbiciem kultury niezdecydowanej wobec zasadniczych wartości”, zapuścili korzenie w Chrystusie, kochając Jego Kościół

vatican Pope to Young People: make counter-cultural choices!

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.